REIKALAVIMAS.LT
Patikimas būdas kontroliuoti įsiskolinimus


Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra kreditorius?

Kreditorius – tai fizinis arba juridinis asmuo, kuris paskolino savo turtą kitam asmeniui, t.y. skolintojas.

Kas yra reikalavimo perleidimo sutartis?

Tai kreditoriaus ir reikalavimo įgijėjo susitarimas, kuriuo reikalavimo įgijėjas perima teisę reikalauti iš skolininko grąžinti skolą ir kitas sumas. Po reikalavimo perleidimo sutarties sudarymo reikalavimo įgijėjas tampa naujuoju kreditoriumi, kuriam turi būti grąžintas įsiskolinimas.

Ką daryti gavus pranešimą-reikalavimą?

Jeigu gavote pranešimą-reikalavimą dėl reikalavimo perleidimo ir skolos grąžinimo, vadinasi esate skolingas uždarajai ekcinei bendrovei REIKALAVIMAS.LT pranešime-reikalavime nurodytą sumą. Privalote nedelsdami sumokėti savo skolą.
Kam sumokėti skolą? Kai gavote prenešimą-reikalavimą, skolą reikia sumokėti ne ankstesniajam kreditoriui, o naujajam reikalavimo įgijėjui. Skola turi būti sumokėta uždarajai akcinei bendrovei REIKALAVIMAS.LT į atsiskaitomąją banko sąskaitą Nr. LT44 4010 0495 0106 4424, esančią Luminor Bank AB.

Ar galima skolą mokėti dalimis?

Skolą mokėti dalimis galima tik turint uždarosios akcinės bendrovės REIKALAVIMAS.LT leidimą. Nesusitarus su uždarąja akcine bendrove REIKALAVIMAS.LT dėl skolos išdėstymo dalimis, visa skolos suma turi būti sumokėta ne vėliau kaip per 2 kalendorines dienas nuo pranešimo-reikalavimo gavimo dienos. Jeigu neradote atsakymo į Jums iškilusį klausimą, maloniai prašome su mumis susisiekti nurodytais kontaktais.